Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.

PRIVATUMO POLITIKA

  1. Klientas, užsisakydamas prekes iš DIVER.LT / 4DIVING parduotuvės, turi užsiregistruoti DIVER.LT / 4DIVING internetinėje svetainėje, įvesti savo registracijos vardą ir slaptažodį arba pirkti kaip svečiui.  DIVER.LT / 4DIVING  patvirtina, jog registracijos faktas nereiškia, jog klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui.
  2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. DIVER.LT / 4DIVING patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. DIVER.LT / 4DIVING  įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus DIVER.LT / 4DIVING partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
  3. Klientas, užsiregistruodamas DIVER.LT / 4DIVING parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes DIVER.LT / 4DIVING  parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, DIVER.LT / 4DIVING  atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.